BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2010-08

Gegnės

Jau beveik baigtos sudėti gegnės:

Ir visą šeštadienį su tėvais impregnavome medieną. Kaip aš sakau - tai toks simbolinis impregnavimas, nes tik vieną kartą nutepėm. Kadangi dėl laiko stokos nespėjome impregnuoti medienos, kol ji patogiai gulėjo ant žemės, tai teko visą tą padaryti kabant ant nebaigto stogo. Niekam nerekomenduoju daryti šitaip.
Sunaudojome 50l Arlito.

O čia žmonos ranka po impregnavimo:

Paspaudėme statybininkus, tai jau šią savaitę turėtume turėti stogą.
Taip pat ne už ilgo atkeliaus šiferis. Išsirinkome Akmenės (vietinė produkcija :)) banguotus lakštus “Klasika”. Pats pigiausias variantas po bituminės dangos :) Dar pavyko pataikyti, kad vyksta akcija difuzinei plėvelei, tai jos nusipirkome tris rulonus  po 75kv m. oba

Rodyk draugams

Kaminai

Prieš tai minėta tranšėja elektrai ir vandeniui iš šulinio.

Toliau renkamas karkasas.

Kažkas iš komentatorių sakė, kad skysti pagaliukai :) Tai idėjom va ties namo viduriu rimtas sijas ir statramsčius 200×200mm. Bus kaip reikiant :)

Na ir kaminai kaminėliai. Vienas židiniui/krosnelei/viryklei. Kitas skirtas katilinei, jei netyčia prireiktų statyti rimtą katilą šildymui.
Gavosi 5,5 metro aukštis, ir abiems prireikė beveik 600 plytų. Per pora dienų kaimynas ėmė ir pamūrijo.

p.s. aplankėme kolegas, kurie netoli mūsų irgi statosi šiaudinį namuką, palinkėjome vieni kitiems sėkmės. Smagu kad yra bendraminčių.

Rodyk draugams

Mistiniai grybai ir antenos

Dar vienos atostogos praleistos turiningai:

Meistrelių renkamas karkasas. Karkasas bus viengubas, su viršutiniu ir apatiniu vainiku.

Išpilti stulpeliai grindims. Ir apklijuoti pamatai visiškai neekologišku putų polistirolu. Stulpeliai mano tėvuko išmislas, beje labai vykęs, viskas elementaru skardos gabalas ir dvi vielos veikia kaip klojiniai, veliau lengvai nusiima ir galima naudoti sekančiai partijai. Plius dar jis pats sukonstravo grąžtą žemei, su kuriuo palyginus labai lengvai išgręžiojome 60 stulpeliu.

Iškasta tranšėja elektros kabeliui iki kelio, kur VST turėjo liepos pabaigoje pastatyti stulpą ir pajungti trijų fazių elektrą, bet jau tuoj rugpjūčio pabaiga o stulpo nėra. O pinigus paėmė labai greitai :)

Dar atliktas didelis nematomas darbas - suvežti keturi sunkvežimiai grunto aplink ir į pamatus, ačiū sesei, Tomui, Editai, Tėvams. Ir žmona dėkoja pati sau :)

Pradėjome senų pastatėlių griovimo darbus.

Kita savaitę kaimynas pamūrys du kaminus. Atrodo du kaminukai - kas čia tokio, o gavosi 600 plytų.

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »