BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2011-04

Molis jau yra

Sveiki! Po gana ilgos žiemos pertraukos pagaliau reikalai pajudėjo. Nesmarkiai bet pajudėjo.

Štai kaip namas atrodo peržiemojes:

Kaži kokių pokyčių nei šiauduose, nei konstrukcijoje nepastebėjau, o tai yra gerai.
Dar galima pasidžiaugti, kad ilgapirščiai sugebėjo tik vieną osb plokštę nuo vieno lango nulupti, kadangi nieko daugiau lengvai vagiamo nėra :)

Apie molį.

Dar porą vasarų atgal susiradau molio sandėlį, koks kilometras nuo namuko. Per šią žiemą pavažinėjau ir radau, kam jis priklauso. Gavom leidimą molį vežtis. Tai šį savaitgalį taip ir padarėme.

Molio sandėlis su mano žmona ir kastuvu:

Šis molis buvo naudojamas keramikiniams drenažo vamzdeliams gaminti. Kas įdomu, kad jis maišytas su maltom plytom santykiu maždaug 7:1. Tai įtariu reikės smėlio mažiau dėti.

Per nepilną dieną atsigabenome 30 maišiukų. Supilti į maišus buvo vienas malonumas, nes molis birus pradžiūves jau, tik va nunešti maišus iki mašinos dviese su žmona buvo sudėtingiau, bet smagu. Tai pirmai pradžiai molio tikrai užteks. O ateičiai tai dar jo ten liko kokiem dešimt namų tai tikrai.

Na, o kadangi molio jau yra neatsispyrėm pagundai pateplioti:

p.s. per žiemą sulaukėme tikrai didelio žmonių susidomėjimo tiek mūsų namu, tiek šiaudine statyba, per savaitę po kelis skambučius, o anot google analytics musų blogą per dieną aplanko nuo 20 iki 100 žmonių. Daug kas teiraujasi, kada bus vėl organizuojamos talkos, tai galiu iš karto pranešti, kad kai tik atšils orai! (nes buvo žiauriai šalta tą lopinėli nutepti, kai vanduo šaltas).

Sekite spaudą!

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »