BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2011-06

Nutepėm!

Taip griebėm ir nutepėm visą namą iš lauko ir iš vidaus. Šauniai buvo padirbėta. Ir vėl be galo dėkojame visiems giminėms, draugams, artimiesiems, naujiems draugams ir visiems apsilankiusiems! Be Jūsų pagalbos mums nebūtu taip smagu, ir darbai eitūsi daug lėčiau.

Kelios nuotraukos iš proceso:

Į

Įdubimus vėliau užlipdėme plaušmoliu, jie atsirado, nes kai kurios “kitkos” buvo patrupėjusiais/netaisyklingais kraštais.

Prieangi nutinkavome jau ankščiau tai jis jau visiškai išdžiūves.

Tai pirmam sluoksniui ir suejo beveik visas sunkvežimis smėlio.

Čia jau tepame tokį “pusantrinį” sluoksnį.

Vidus jau irgi nuteptas.

Čia kur plokštės gabalas bus “teisybės langas”.

Tai dabar jau turime nuteptą namuką iš visų pusių pirmu sluoksniu ir nuteptą išorę kaip sakiau “pusantriniu” sluoksniu, kuriuo užlyginome pagrindines duobes ir nelygumus.

Kaip jau kažkas ir sakė kad vidų reikia tepti pirmiau tai buvo visiškai teisus, nes sienos iš vidaus nuteptos džiūna kokius du kart greičiau jei nera nutinkuota išorė. Tai mes taip ir padarėm, kai pamatėm kad viskas einasi pakankamai sparčiai, puolėme tepti vidų.

Kolkas tiek.

Rodyk draugams

Paskubėkite!

Atostogos jau įpusėjo ir nemažai darbų pajudėjo gerokai į priekį.

Tinkavimo darbai sparčiai eina pirmyn, sparčiau nei tikėjomės, tad paskubėkite apsilankyti ir pateplioti, pamaišyti tinko, pabendrauti jau šį savaitgalį, nes greit viską nutinkuosime!

Baisiai ekologiška žoliapjovė:

Tinkuoti apačioje, lauke vienas malonumas.

Kadangi pamatėme, kad pakankamai greit tinkuojasi, tai nutarėme visgi pradėti  nuo vidaus, taip vidus turėtų greičiau išdžiūti:

Įsigijome rimtą maišyklę, tai viskas sukasi labai greit. Tinko gamybos vieta:

Norintys apsilankyti, prisidėti nesidrovėkite brūkštelėkite SMS, E-Laišką, čia komentarą, Facebooke ar paskambinkite prieš atvažiuodami, kad neprasilenktume. Galima ir su nakvyne. Kontaktai: darius@mixing.lt, +3707703988

Iki Greito!

Rodyk draugams

Tinkai jau prasidėjo!

Na ką, pradėjome tinkuoti!

Molio tinkas. Per savaitgalį dviese nutinkavome beveik visą prieangį.

Darbas baisiai smagus.

Pabandėm ir antrą sluoksnį patepti, kur jau buvo pradžiuvę:

Terasos langas įdėtas:

Interjeras:

Nuo birželio 13 dienos, porą savaičių smarkiai darbuosimės, tai esate maloniai kviečiami aplankyti, pažiūrėti, patalkininkauti. Galima ir su nakvyne.
Birželio 25-26 dienomis organizuosime masinę talką. Visais įmanomais būdais visus kviesime tinkuoti, aktyviai ilsėtis ir, be abejo, vakaroti! :)

Kol kas tiek! IKI, draugai!

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »