BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2012-12

Lubos ir gipsai

Tęsiame darbus toliau ir dalijamės su jumis naujienomis.

Taigi sudėtas karkasas medinėms dailylentėms. Daug mastėme, ką daryti su lubomis ir galiausiai nusprendėme, jog  kur lubos bus pasvirusios - ten bus lentelės, o kur horizontalios - gipsas.

Taip atrodo paruoštas karkasas lubų lentelėms miegamajame.

Dailiname gipso sienas

O štai čia jau sudėtos vonios lubos.

Terasai trūko lubų pakalimo, tai kad jau žiema neskubėjo ateiti pabaigėme ir šį kampelį.

Prieš tai rašėmė apie kamino ideklą, tai va čia to įdėklo dugnas/pravala. Žymiai gudresnis ir paprastesnis išvalyti sprendimas, nei pardavinėja Vilpra ir t.t.

Čia būsima katilinė/ boilerinė.

Kaip jau pastebėjote, daug kur kambariuose dega šviesa, tai štai čia yra toji vieta, kur sueina visi galai. Elektra jau pilnai išvedžiota, dauguma rozečių ir jungtukų jau sudėta ir labai meilingai funkcionuoja.

Na ,o čia jau prasideda grožis. Virtuvės lubos jau visai prie pabaigos.

Ir praėjimo/svetainės lubos yra.

Iš kito kampo.

Va, čia mano užmatytas naujoviškas (gal tik man) lentelių kalimo būdas - paprasta, gražu ir jokių skylučių :) Skylutėms sakom “ne”.

Na, o pabaigai tenka užsiminti apie vylimasi kitame įraše jau paviešinti naujienas apie plytelėmis išklotas puikias,  malonaus straksėjimo laukiančias grindis. Nusipirkome krūvą plytelių, kurios turėtų nugulti virtuvėje šachmatine tvarka. Taip pat prieangyje bei vonios kambaryje. Anskčiau mąstėme apie aslą iš molio, bet pamėginimas ją pasidaryti baigėsi suvokimu, kad visgi dalykas netvirtas - pastatai kėdę ir jau turi įspaudą. O darbo tai daug, norisi, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir daugkartiniam naudojimui tinkamos. Taigi sprendimas bus tradicinis - plytelės.

Tai tiek šiam kartui tų visokių smulkmenų.

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »