BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lubos ir gipsai

Tęsiame darbus toliau ir dalijamės su jumis naujienomis.

Taigi sudėtas karkasas medinėms dailylentėms. Daug mastėme, ką daryti su lubomis ir galiausiai nusprendėme, jog  kur lubos bus pasvirusios - ten bus lentelės, o kur horizontalios - gipsas.

Taip atrodo paruoštas karkasas lubų lentelėms miegamajame.

Dailiname gipso sienas

O štai čia jau sudėtos vonios lubos.

Terasai trūko lubų pakalimo, tai kad jau žiema neskubėjo ateiti pabaigėme ir šį kampelį.

Prieš tai rašėmė apie kamino ideklą, tai va čia to įdėklo dugnas/pravala. Žymiai gudresnis ir paprastesnis išvalyti sprendimas, nei pardavinėja Vilpra ir t.t.

Čia būsima katilinė/ boilerinė.

Kaip jau pastebėjote, daug kur kambariuose dega šviesa, tai štai čia yra toji vieta, kur sueina visi galai. Elektra jau pilnai išvedžiota, dauguma rozečių ir jungtukų jau sudėta ir labai meilingai funkcionuoja.

Na ,o čia jau prasideda grožis. Virtuvės lubos jau visai prie pabaigos.

Ir praėjimo/svetainės lubos yra.

Iš kito kampo.

Va, čia mano užmatytas naujoviškas (gal tik man) lentelių kalimo būdas - paprasta, gražu ir jokių skylučių :) Skylutėms sakom “ne”.

Na, o pabaigai tenka užsiminti apie vylimasi kitame įraše jau paviešinti naujienas apie plytelėmis išklotas puikias,  malonaus straksėjimo laukiančias grindis. Nusipirkome krūvą plytelių, kurios turėtų nugulti virtuvėje šachmatine tvarka. Taip pat prieangyje bei vonios kambaryje. Anskčiau mąstėme apie aslą iš molio, bet pamėginimas ją pasidaryti baigėsi suvokimu, kad visgi dalykas netvirtas - pastatai kėdę ir jau turi įspaudą. O darbo tai daug, norisi, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir daugkartiniam naudojimui tinkamos. Taigi sprendimas bus tradicinis - plytelės.

Tai tiek šiam kartui tų visokių smulkmenų.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (19)

 1.    Avatars 2012-12-04 23:40 rašė:

  Gers :)

 2.    aha 2012-12-05 16:09 rašė:

  Kaip matau ant lubų garui izoliuoti plėvelės nedėjote, ir garso izoliacija tu putų nekokia…
  Nepasitikiu aš vadybininkais kurie sako kad nereikia faktai rodo ką kitą: http://www.youtube.com/watch?v=Qby_8khPu8A

 3.    Darius 2012-12-05 16:17 rašė:

  Itartinas tas video, jei ant zemes pripyle pora kibiru tai tikiu, kad sugere. O pas mus tai toli grazu iki tokiu dregnumu it tokiu salygu.

 4.    aha 2012-12-05 16:57 rašė:

  gamo pati sau prieštarauja teiginiais, kad tai “kvėpuojanti” ir vandens nepraleidžianti medžiaga.
  Tokiu atveju kaip iš mediniu konstrukcijų drėgme pasišalina… vienu žodžiu marketingas…
  Nesant garo izoliacijai apšiltinimo sluoksnyje t.y. vatoje susidaro rasos taškas, kaip medžiaga sugeba susitvarkyti su drėgme ir šalčio ciklais?

  P.S. tai mano asmeninė nuomonė.

 5.    paulius 2012-12-05 22:11 rašė:

  aha, jeigu tos putos nenupjautos (zinai, kaip makrofleksa apipjausto?), tai ju pavirsinis sluoksnis veikia kaip garo izoliacija.
  dariau, kur luboms dailylentes pirkot? kiek $$$ kainuoja? :) beje, mes visgi nedrisom siaudinio statytis, tai karkasinis stovi dabar, tik dar neapsiltintas.

 6.    Darius 2012-12-05 22:18 rašė:

  Aha, o kaip su medinio namo rasos tasku?

  Pauliau, pirkom is siauliu ermitazo, 21 lt uz kvm :) pigiau neradom normaliu lenteliu :)

  O kuom siltinsi karkasinu savo?

 7.    aha 2012-12-06 19:59 rašė:

  modeliuojant su programa: http://www.u-value.net/berechnung/u-wert-rechner/ ir medyje susidaro rasos taškas.
  Šiuolaikiniuose mediniuose ir karkasiniuose namuose garo izoliacija yra privaloma.

 8.    aha 2012-12-06 20:13 rašė:

  Šiltas namas tai sandarus namas su pakankamu šiltalo kiekiu. Sandariame name kad užtikrinti higienos normas būtinas priverstinis vėdinimas, šiltame name su šilumos gražinimu.
  Jeigu name nėra išpildytos šios trys pagrindinės sąlygos lauk problemų…

 9.    paulius 2012-12-08 10:28 rašė:

  dariau, ekovata. dabar taupau.

 10.    Tomas 2012-12-10 13:59 rašė:

  Sakai su moline asla nieko gero, minksta yra. Gal reikia truputi cemento deti, kad surisimas geresnis butu?

 11.    namukas 2012-12-10 21:54 rašė:

  Kaip švarą palaikyt reikėtų plūktoj molio asloj? Kaip grindis išplaut :)) Amžinas purvas, urviniams žmonėms gal nieko, visai priimtina būtų :> Lietuvos senovėje savo trobesiuose grindų neturėjo tik biedniokai. Koks tikslas būtų dabar tą daryti?

 12.    Darius 2012-12-10 21:58 rašė:

  Namukas tu klaidingai isivaizduoji siolaikine asla.

  Tomai, nemanau jog cementas gelbetu. Seip imanoma padaryti gerai, bet cia butu experimentas, o samdyti profus tokioj vietoj asla daryti yra nelogiska, manau. Svetainej, valio, tinka bet virtuve yra problematiska vieta :)

 13.    namukas 2012-12-10 22:10 rašė:

  Pateikit kokį nors savo argumentą, kad įsivaizduočiau ne klaidingai :) Neesu nusiteikus prieš tokį gyvenimo būdą, turiu minty gyvenimą molinėj asloj, tik neįsivaizduoju kažkokios naudos iš to ar tikslo.

 14.    Darius 2012-12-10 22:14 rašė:
 15.    namukas 2012-12-10 22:19 rašė:

  Tai panašu į epoksidines grindis. Kaip tik dabar domėjausi dėl mūsų garažo grindų. Va panašios į jūsiškes, bet mums tokių garaže nereikia, bus paprastesnės:
  http://betoninesgrindys.subrangovas.lt/wp-content/uploads/19.jpg

 16.    eugenijus 2012-12-12 14:40 rašė:

  stebiu jusu statyba. buvau kazkada stipriai susizavejas siaudiniu namu, bet laikui einant ta svajone po truputi blesta. kazkaip ringdamas info susidariau nuomone kad tokie statiniai nemusu klimatu. zinoma kiekvienam savo. y tokia statyba ydedama labai daug darbo, ir laiko, o kaip zinia darbas ir laikas ir piningai, nors ir pasts statai. primeciau kad kainos skirtumas iki yprasto karkasinio namo nera didelis. tad senden linkstu y normalaus karkasinio namo statybos puse. kazkaip nesinori po molinio namo statybos likusi gyvenima vaikscioti aplink nama po didesnio lietaus, taisyti ytrukimus ar paplauta moli. o po vandens patekimo y siena galima tureti dar didesniu problemu, kurios gali virsyti savo kaina yprasto karkasinio namo statybos kastus. nenoriu savo komentaru nieko yzeisti, cia mano nuomuone. manau reikia labai gerai viska apgalvoti, apsvarstyti pries molinio namo statyba, susidelioti pliusus ir minusus. taigi sendiena as uz karkasinio, ekologisko, patikimo, desintmeciu isbandytos tehnologijos, ekonomisko, silto namo statybos.

 17.    Darius 2012-12-12 14:44 rašė:

  Siauninis namas kaip ir betkoks kitas namas, jei kazka blogai padarai tai eini ir lopai, nera cia jokio stebuklo ar bedos.
  As visgi siaudinej satyboj matau daugiau pliusu nei minusu.
  O kad pigiau galima pastatyti irgi faktas, nedaug pigiau bet galima, o daugiau kaip ir betkutrioj satyboj, kuo daugiau darai pats tuo trumpiau mokesi paskola :)

 18.    zemaitisz 2012-12-30 23:52 rašė:

  Aš dar noriu Darių papildyti: statydamas šiaudinį namą, gauni už karkasinio kainą dvigubai šiltesnį. O sutaupymas (tas pigiau) šiaudinio ir betkurio kito tai jei dalį arba visus darbus atlieki pats. Aš irgi už šiaudinį, jau pradėjau, kitiems metams planuoju karkasą.

  O dėl aslos tai kažkur internete skaičiau apie Domanto Surkio šiaudinio namo aslą, tai vaizdas labai gražus, tik aš irgi grindis spresiu kitaip, nes samdytis profesionalų neketinu.

 19.    denisas333 2018-04-28 18:36 rašė:

  O kokius irankius naudojote? gal nuomavotes? planuoju pats daug daryti ir girdejau apie irankiu nuomos bendroves - https://www.cramo.com/lt-LT , kad palengvint darba ir brangiai nemoket uz iranga

Rašyk komentarą