BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2010-10-02

Neįgalieji

Šį kartą noriu ne pasidžiaugti, o pasidalinti vargais - ne tik savo, bet ir kolegų.
Tai prie esmės. Kontora, pavadinimu VST, per pusę metų nesugeba pastatyti stulpo ir pajungti penkių laidų. Kaip kitaip negu neįgaliaisiais juos bepavadinti? Apie kokia atominę elektrinę jie svaičioja, jei nesugeba stulpo per pusę metų pastatyti?
Tai ačiū Dievui už (kaip bebūtų keista visiems) naująją Lietuvos valdžią, kuri pakeitė elektros įsivedimo taisykles, pagal kurias turėjau sumokėti tik 80% įvedimo kainos, kurią nusistato VST, ir kas dar svarbiau- projektus ir leidimus ir pan turi tvarkyti VST, o ne pats žmogus.
Kas įdomiausia VST patys nusistatė terminą, kad liepos viduryje stulpas jau stovės su elektra. Ir ką jūs manote - liepos viduryje gaunu laišką iš VST, kad elektros įvedimas dėl nenumatytų priežasčių atidedamas iki liepos galo. Dabar jau Spalio 2, o stulpo nėra. Skambinau aną savaitę pasiteirauti, tai jų paaiškinimas mane tiesiog uždusino, nebeturėjau ką bepasakyti. Cituoju: “Tai jo, jau visi popieriai tvarkoje dabar tik problema, kad stulpo neturime, po viena užsakinėti brangu, tai laukiame, kol atsiras daugiau užsakymų”. Ir pažadėjo per spalio mėnesį įvesti, kuo visiškai netikiu, nes tokių pažadų jau buvo daug. Gerai kad kaimynai trifazį paskolino, kai reikėjo. 1700lt jau pusė metų įšaldyti, banke jau 50lt palūkanų būtų prilapsėję.

Apie kitus neįgaliuosius:

http://whatson.delfi.lt/news/people/jmilius-pradejo-savavaliskas-statybas.d?id=37138643

Dainininkas J.Milius pusantru metų trina savivaldybės koridorių pyteles, kad gautų leidimą statyti šiaudinį namą, sugalvojo anksčiau laiko išsipilti pamatus, greičiausiai nori kad per vasarą suspėtų karkasą su stogu ir sienom pasibaigti, tai še tau, Komjaunimo tiesa (Lietuvos ryto orginalus pavadinimas) jau rašo: oj oj, kaip čia viskas nelegalu, o stumdyti žmogų pusantrų metų yra legalu? leiskite paklausti. Ir kas be ko savivaldybė mums šitokias puikias paslaugas teikia už mūsų pačių sumokėtus mokesčius. Kantrūs Lietuvos žmonės, vienok.

Liūdnoka kažkaip.

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »