BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2013-03

Interijerai

Daug laiko ir pokyčių įvyko po paskutinio įrašo. Praėjo visa žiema, ir štai namukas jau ne tik šlltas, bet ir gražus. Ir tik gražėja ir gražėja… Žinoma, ne be mūsų meistro Arūno pagalbos :) Taigi kas nuveikta? Plytelėmis išklotos koridoriaus, virtuvės, vonios grindys. Lubos iškaltos lentelėmis ir nuteptos baltu impregnantu iš “Kelmolis“. Rudos molinės sienos paverstos baltomis. Namas praktiškai jau pasiruošęs būti gyvenamu. Žmona tuo apgyvendinimu užsiima aktyviau, jau antrą savaitę tenai rašydama savo tekstus ir šerdama kaimynų kates. Kraustytis kolkas planų nėra :) (Cheopsas juk savo piramidėj irgi nepasilaidojo. :D ) Pateiksim čia keletą aplinkos fragmentų.

Per sugrįžus per žiemos šventes mus pasitiko originali meistro sukonstruota Kalėdų eglutė :) Atkreipkite dėmesį į ant jos kabančius žaisliukus iš spalvotų kempinėlių :D Nekyla ranka jos nupuošti ir sukūrenti, tai pastatėme į kampą, kuriame ateityje bus sieninė spinta. Šalia - senovinis, apkasams kasti skirtas kastuvas, kurį už 25 lt įsigijau iš “Armijai ir civiliams”. Žmona nelabai suprato, kame čia jo fainumas, bet sako, kad pastačius prie baltos sienos, jis atrodo labai estetiškai.

Štai čia matyti gabaliukas būsimojo miegamojo. Lubos iškaltos lentelėmis, pusė sienų - nutinkuota su UMKA, kita pusė - nudažyta, dar kita - plytų mūras. Atrodo labai erdviai.

Štai čia yra šiuo metu labiausiai mėgstama namuko dalis. Priešais krosnelę vyksta visas gyvenimas. Deja, fotografas nepasirūpino geresniais kompoziciniais sprendimais ir nepatraukė iš akiračio reprezentaciją gadinančių objektų :)

Štai čia žvilgsnis į virtuvės kampą, tik vaizdelis dar nelabai tvarkingas. Plytų atbraila kada nors taps baro stalu, šalia jo susimeistrausime kokį virtuvės komplektą. Šitas apvalus stalas - paveldėtas iš buvusių sklypo savininkų ir išgyvenęs visas statybos stadijas, buvęs ir moliu apterliotas ir kuo tik nori, šiandien didžiuojasi galėdamas užsikloti švaria staltiese. Vėliau jį atsirestauruosime. Prie lempos kabantis butelis - tai eksperimentinis variantas planuojamų padaryti šviestuvų, bet apie tai vėliau.

Čia demonstruojam vonioj atsiradusį veidrodį su lempom. Siena dar reikalauja dėmesio, užkabinom grožį tik išmėginimui. Šviestuvai bronziniai, pirkti už 40 lt iš Rietavo turgaus. Veidrodį buvom gavę dovanų. Jame atsispindi priešais esanti mūrinė siena.

Čia yra home made agregatas, skirtas butelių dugnams nupjauti. Turim mintį pigiai apsisukti, lempas pasidarę iš butelių. Anaiptol ne originalu, dabar tokia mada, bet geriau jau taip, negu plikos elektros lemputės. Turim įvairių butelių rūšių, daugiausiai tikimės iš “Jack Daniels’ų”. Kol kas dar procese, nėra ką parodyti.

Nusipirkom namui numerį. Kitas pirktinas daiktas ateičiai - Lietuvos vėliava.

Dar vienas vaizdelis iš virtuvės. Ant stalo - bakelis geriamo vandens iš šaltinio, kurio mums geranoriškai užveža uošviai. Pas mus su vandeniu prastokai - šulinyje jo daug, tačiau labai arti žemės lygio, dėl to stipriai abejojam jo geriamumu.

Tai du “tiesos langai” - vienas šiaudų stadijai įamžinti, kitas - molio. Baisūs tai buvo laikai :) Dabar liks juos įrėminti kokiais nors gražiais rėmeliais.

Svetainė iš kito rakurso.

Dar keli pirkiniai iš Rietavo, suradę vietą ant vonios palangės.

Atrodo, kad viskas :) Iki kito karto, kuris turbūt jau bus apie mūsų bandymus išgelbėti biobaseiną, sklypo lyginimą, galbūt senolių namo griovimą, keliuko tobulinimą, o gal dar ką nors :)

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »