BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Neįgalieji

Šį kartą noriu ne pasidžiaugti, o pasidalinti vargais - ne tik savo, bet ir kolegų.
Tai prie esmės. Kontora, pavadinimu VST, per pusę metų nesugeba pastatyti stulpo ir pajungti penkių laidų. Kaip kitaip negu neįgaliaisiais juos bepavadinti? Apie kokia atominę elektrinę jie svaičioja, jei nesugeba stulpo per pusę metų pastatyti?
Tai ačiū Dievui už (kaip bebūtų keista visiems) naująją Lietuvos valdžią, kuri pakeitė elektros įsivedimo taisykles, pagal kurias turėjau sumokėti tik 80% įvedimo kainos, kurią nusistato VST, ir kas dar svarbiau- projektus ir leidimus ir pan turi tvarkyti VST, o ne pats žmogus.
Kas įdomiausia VST patys nusistatė terminą, kad liepos viduryje stulpas jau stovės su elektra. Ir ką jūs manote - liepos viduryje gaunu laišką iš VST, kad elektros įvedimas dėl nenumatytų priežasčių atidedamas iki liepos galo. Dabar jau Spalio 2, o stulpo nėra. Skambinau aną savaitę pasiteirauti, tai jų paaiškinimas mane tiesiog uždusino, nebeturėjau ką bepasakyti. Cituoju: “Tai jo, jau visi popieriai tvarkoje dabar tik problema, kad stulpo neturime, po viena užsakinėti brangu, tai laukiame, kol atsiras daugiau užsakymų”. Ir pažadėjo per spalio mėnesį įvesti, kuo visiškai netikiu, nes tokių pažadų jau buvo daug. Gerai kad kaimynai trifazį paskolino, kai reikėjo. 1700lt jau pusė metų įšaldyti, banke jau 50lt palūkanų būtų prilapsėję.

Apie kitus neįgaliuosius:

http://whatson.delfi.lt/news/people/jmilius-pradejo-savavaliskas-statybas.d?id=37138643

Dainininkas J.Milius pusantru metų trina savivaldybės koridorių pyteles, kad gautų leidimą statyti šiaudinį namą, sugalvojo anksčiau laiko išsipilti pamatus, greičiausiai nori kad per vasarą suspėtų karkasą su stogu ir sienom pasibaigti, tai še tau, Komjaunimo tiesa (Lietuvos ryto orginalus pavadinimas) jau rašo: oj oj, kaip čia viskas nelegalu, o stumdyti žmogų pusantrų metų yra legalu? leiskite paklausti. Ir kas be ko savivaldybė mums šitokias puikias paslaugas teikia už mūsų pačių sumokėtus mokesčius. Kantrūs Lietuvos žmonės, vienok.

Liūdnoka kažkaip.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (10)

 1.    tuometukaimiegu 2010-10-03 14:13 rašė:

  todėl ir noriu išvykti iš čia. : )

 2.    ShadowLess 2010-10-03 14:33 rašė:

  Ir nieks nepasikeis, problema yra mumyse o ne pas kazka. Isvaziuoji ir problemas issivezi.

 3.    tuometukaimiegu 2010-10-03 17:51 rašė:

  savo problemas svetur aš pamirštu, kitiems jų neperduodu (t.y. nepasakoju), ir jos lieka ten , kur palikau.

 4.    ShadowLess 2010-10-03 18:04 rašė:

  Palieki, bet problemos neisnyksta ir neissisprendzia. Saves apgauninejimas?

 5.    ilgius 2010-10-03 19:06 rašė:

  linkiu kantrybės :)

 6.    AVATARS 2010-10-03 20:16 rašė:

  O uz musu mokescius, sveikatos apsauga Kursenuose taip pat nepuiki,
  Uzeik sveikas ir sulauzys nosi …

  Tai Dariuk kaupk jega saugok nosi ir dirbk.

  O jei vaziuosi link trobos - ispek - prisijungsim.

 7.    vytas911 2010-10-05 08:46 rašė:

  paskaičiau delfyje straipsniuką, nelabai ką ten ir bepridursi, bet labiausiai užmuša baudos dydis - 10-20 kLt. Už tai, kad darbą padarei kiek anksčiau negu tau leido. Va čia pavyzdžiui aišku, kad viešasis interesas pažeistas daug labiau, o ir pajamos kitos, o kokia bauda? Juokinga. http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=9227642

 8.    Laima La 2010-10-09 10:10 rašė:

  o nesakė, kurių metų spalio mėnesį tie stulpai užderės?
  Man vis labiau pradeda patikti “Marselietė” (”La Marsellaise”)

 9.    Pirmoji vakarienė 2010-10-12 20:47 rašė:

  [...] kad jau stovi stulpas. Kai jau nebesitiki va ir šast pajudėjo reikalas. Čia gal perskaite, kaip aš juos neigaliaisiais pavadinau? :) Tikėkimės, kad bent iki naujų ir laidus pajungs, tai jau ir name elektrą [...]

 10.    Vilius 2012-03-29 05:39 rašė:

  tu rasai - kantrus lt zmones. O tai ka jie padarys, jei tarkim nenori buti kantrus? Nu ka? paims sakes ir eis badyt? Ko badyt? Savivaldybes sienos? Hemingvejiska labai.
  Cia mentalitetas visuose toks, tautos genomas - ant kito kito reik sikt. Kuo arciau - tuo labiau. Nenori sudo - uzmokek. Viskas nuo to prasideda ir turime pasekmes.

Rašyk komentarą